RSS
piątek, 31 października 2014

Pokazuję dzisiaj ciąg dalszy stroików:) wczoraj bawiłam się z nimi nie całe dwie godzinki, przy okazji zrobiłam porządek w takich śmiesznych moich "duperelkach'  oj mam ja tego dużo..:)

ja to wprawdzie albo haftuję, stroik zrobię no i czasami jakąś kartkę, ale ten kto robi kartki namiętnie to ma tych rzeczy że ho ho... podziwiam takie osóbki muszą mieć wszystko dokładnie poukładane no i miejsca troszkę dużo:)

no a dzisiaj to było wielkie sprzątanie pokoju te suszki tak się kruszą... ale dzisiaj ostatni dzień urlopu więc obleciałam całe mieszkanie:) byłam się dzisiaj pożegnać z koleżankami troszkę łzy w oczach było:( ale blisko mieszkam więc się będziemy widzieć, a może i kiedyś spotkamy się w jakieś aptece:)

zdjęcia są ciemne bo robiłam je już po godzinie 17:( ale coś tam widać.. w głowie myślę już o stroikach na święta, marzy mi się wieniec adwentowy z prawdziwej choiny tylko czy on wytrzyma? ...

Lucynka- bardzo dziękuję:) z fioletem to ciężka sprawa, ciężko dobrać mi było dodatki

Bluebru- bardzo dziękuję:*

Musiak87- masz racje dary z lasu są świetne do przyozdobienia mieszkania:) i bardzo dziękuję za długi komentarz:*

18:58, gusia8811
Link Komentarze (3) »
czwartek, 23 października 2014

Ostatnio na zdjęciach była widoczna moja jesienna ozdoba,której nie pokazałam oficjalnie, a oto ona:)

będąc na cmentarzu u babci grabiłam liście i nieładnie,ale pozbierałam troszkę żołędzi i zrobiłam sobie świecznik:)

w weekend jechaliśmy z mężem do jego babci w Stróżę, pogoda w sobotę w górach nie była ładna,ale niedziela to aż pozazdrościć:) teściowa prosiła mnie o zrobienie stroików na groby więc pokazuję pierwszą turę:)

dla mnie to sama przyjemność a teściowej się podobało no i dużo nie wyszło:)


19:39, gusia8811
Link Komentarze (3) »
środa, 15 października 2014

Urlop ma swoje plus:) czas na małe przyjemności czyli haftowanie, na Matce Boskiej przybyło jak na mnie dużo krzyżyków. Skończyłam haftowanie czarną muliną:D bardzo się z tego cieszę bo wzrok mi się popsuł i ten czarny dawał już w kość:/ ale dzisiaj już odbiór nowych okularów.

nawet zrobiłam troszkę krzyżyków szarą muliną:) oj a tego szarego koloru to aż trzy odcienie... między jednymi jest nie wielka różnica,zależy jak pada światło wtedy jest to widoczne.

bardzo nie lubię kolorować wzoru, zawsze mówię że się może komuś przydać, ale w tym wypadku nie było wyjścia dwa prucia to już za dużo..

zrobiłam zakupy wczoraj w hurtowni kwiaciarskiej, jak na gorliwe i zorganizowane dziecko przystało, myślę już o Wszystkich Świętych tym bardziej że jedziemy teraz w góry do Babci mojego męża i teściowa prosiła o dwa  stroiki, dlatego zaczęłam troszkę szybciej niż zawsze:) a oto moje zakupy... 

tego roku zmieniłam kwiaty na stroiku, zawsze robimy z chryzantem, ale taka pani chodząca w hurtowni wybrała storczyki i kalie więc ja też:D nie przepadałam nigdy za kaliami zawsze kojarzyły mi się z bielą taką surową, ale te mają bardzo ładny kolor:)

podczas składania kwiatków nie obyło się bez małego pomocnika..:)

;

mamy małego przedszkolaka bo wychodzą jej ząbki stałe więc jest bardzo wesoło:) tzn ona się biedulka męczy..

pozdrawiam Was bardzo mocno i dziękuję za komentarze:*

Weri86- bardzo Ci dziękuję jest bardzo owocny:) masz racje wszędzie liczą się pieniądze..:(

Musiak87- cieszę się że wróciłaś bardzo lubię Twój blog:) a synek jest uroczy! 

Gość- bardzo dziękuję:) zdam Wam relacje jaka będzie ta apteka i pacjenci, na pewno jest duże przebicie cenowe.

Haftka54-bardzo Ci dziękuję:*

11:30, gusia8811
Link Komentarze (4) »