Blog > Komentarze do wpisu

Misia:)

Uff, mam wrażenie że całe wieki mnie tu nie było:( ale to za sprawą dwóch rzeczy, dopadła mnie angina i naprawdę nic człowiekowi się nie chciało:( a druga sprawa jest o wiele przyjemniejsza gdyż mamy lokatorkę :)

nazywa się Misia:) jest u od tygodnia, czas adaptacji już mija wie że domek jest od niej i miseczka z pokarmem też, w pierwszy dzień miseczkę opróżniła w dwie sekundy.

jeżeli chodzi o moje haftowanie to zrobiłam krzyżyki przy Matce Boskiej.

ale nie obyło się bez prucia:( pomyliłam się o jeden malusi krzyżyczek i musiałam spruć duży kawałeczek:( rzadko kiedy maluje długopisem na wzorze,ale w tym wypadku już musiałam bo ten czarny daje w kość.

Kochane mocno Was pozdrawiam i postanawiam się poprawić :):*

piątek, 13 czerwca 2014, gusia8811

Polecane wpisy

  • Świąteczny czas.

    Witam w ten świąteczny czas,a raczej czas przygotowań:) wracając z pracy podziwiałam okna, świeciły choinki,balkony i co jeszcze człowiekowi na myśl przyszło, a

  • Stroiki cd.

    Pokazuję dzisiaj ciąg dalszy stroików:) wczoraj bawiłam się z nimi nie całe dwie godzinki, przy okazji zrobiłam porządek w takich śmiesznych moich "duperelkach'

  • Wena twórcza :)

    Ostatnio na zdjęciach była widoczna moja jesienna ozdoba,której nie pokazałam oficjalnie, a oto ona:) będąc na cmentarzu u babci grabiłam liście i nieładnie,ale

Komentarze
weri86
2014/06/13 14:26:40
O jaka mysia Misia :) nie ma to jak zwierzaczek, i zaraz jest weselej :) Dasz radę z matką boską, jesteś coraz bliżej końca!
-
2014/06/17 10:20:00
Och, mam nadzieję, że już wyzdrowiałaś, współczuję choróbstwa o tej porze roku! A mysia jest słodka!:)) Urocze małe stworzonko:))))) pozdrawiam!
-
Gość: Luna, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2014/06/23 09:58:46
Wow , podziwiam cierpliwośc!
-
alkakz
2014/06/27 15:56:43
piękny haft, Misia jest rozkoszna, a Ty zrobiłaś jej piękne zdjecia :-)
-
Gość: bluebru nete, *.dynamic.gprs.plus.pl
2014/07/14 09:02:17
Fajny zwierzak. A haft to myślałam, że nie będzie cały wypełniany (nie wiem czemu). Troszkę pracy jeszcze zostało, ale nie ma co przejmować się pomyłkami i pruciem, to się zdarza każdemu. Pozdrawiam :))